Pomysł na wieczór Panieński

Wyobraźmy sobie pewną sytuację. Właśnie zostałaś wybrana przez przyszłą pannę młodą za jej świadkową, a co za tym idzie również do organizacji jej wieczoru panieńskiego. Oczywiście ogarnia Cię radość, w końcu to nie lada wyróżnienie! Jednak kolejna myśl to panika i milion pytań. Gdzie? Jakie atrakcje? Czy uda mi się sprawić, by panna młoda bawiła się jak nigdy w życiu? Z dobrym planem organizacja wieczoru panieńskiego zakończy się sukcesem!

Motyw przewodni

Zastanówcie się, czy Wasza przyszła panna młoda jest fanką danego stylu, dekady, filmu lub bajki. Może warto to wykorzystać i zorganizować przebieraną imprezę. A jeśli odpowiedź brzmi przecząco, pamiętajcie by zadbać o spójność ubioru. Może jest jakiś kolor, który mógłby zostać kolorem przewodnim? Pamiętaj – Pani Młoda ma się wyróżniać, Wy natomiast wspólnie wybierzcie kolor i styl ubrania. Świetnie sprawdzają się klasyczne kolory ziemi – beże, brązy, biele.

Atrakcje

Warto pomyśleć co będziecie robić przez cały wieczór i noc. Z pomocą nadchodzą gry dedykowane na wieczory panieńskie dostępne w Internecie, ale jeszcze lepszym pomysłem będzie przygotowanie czegoś indywidualnego! Wymyślcie pytania i zadajcie je najpierw Panu Młodemu. Podczas wieczoru panieńskiego zróbcie wywiad tym razem z Panną Młodą, która pije karniaka za każdym razem, gdy odpowiedzi przyszłych nowożeńców są sprzeczne.

Miejsce

Możliwości jest mnóstwo! Zaczynając od swojego mieszkania, przez salkę na straży, wynajęty apartament, domek w górach czy SPA. Prawda jest taka, że nieważne gdzie odbywa się wieczór panieński, ważne z kim i… w jakiej atmosferze. 😉 Z tego względu warto zaopatrzyć się w gadżety: balony, girlandy, tuby strzelające, tatuaże czy kolorowe race dymne. Dla Panny młodej warto kupić coś, co ją wyróżni – wianek, szarfa, bukiet czy opaska z napisem “BRIDE”.

Prezent

Zastanawiacie się czym obdarować przyszłą Pannę Młodą? Biżuteria, seksowna bielizna czy bon do SPA nigdy nie zawodzą. Natomiast jeśli szukacie jeszcze czegoś nietuzinkowego, to gorąco polecam voucher na sesję.   Wyjątkowe zdjęcia wyjątkowej kobiety pozwolą podnieść jej pewność siebie, zatrzymać chwile i zaserwować jej wspaniałą pamiątkę! Taka sesja często pozwala na nowo odkryć swoją kobiecość, sprawia, że możemy poczuć się pięknie – niczym gwiazda Hollywood. 

Fotograf na wieczór panieński

Prezent, atrakcje, dekoracje gotowe! W tym momencie przypominasz sobie, że wieczór panieński zdarza się tylko raz w życiu, więc czy na pewno wspomnienia i parę zdjęć robionych telefonem wystarczą? Jeśli obawiasz się, że nie, spieszę z pomocą! Pomyśl jak dużo pracy wkładasz w to, by ten wieczór był idealnie dopracowany, każdy szczegół dograny. Warto jest to wszystko uwiecznić! Profesjonalne ujęcia wszystkich dziewczyn wśród dekoracji wieczoru panieńskiego będą wyjątkową pamiątką. Najważniejsze, by uchwycić Waszą radość spotkania i Pannę Młodą, która przeżywa ostatnie chwile swojej przysłowiowej “wolności”. Otrzymane zdjęcia można później wkleić do albumu i wręczyć jako prezent.

Pomysł, plan...

A dla tych, którzy nie mają pomysłu ani czasu na to, by zorganizować całą imprezę (nie tylko jeśli chodzi o wieczory panieńskie) – polecam odezwać się do Mam Plan Wedding Organizer gdzie rządzi Aleksandra. Cudowna kobieta, która doradzi, podpowie co i jak, ale też i może zorganizować całe przyjęcie od A do Z! W jej ofercie znajdziecie również piękne klasyczne samochody oraz boho dodatki i neonowe napisy, które możecie wynająć – tak by mogły pięknie zdobić Wasze przyjęcie <3

Wieczór Panieński w górach-2

31 825 thoughts on “Pomysł na wieczór Panieński”


    Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 48234712 bytes) in /home/platne/serwer127367/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php on line 184