O mnie

Cześć! Z tej strony Karolina,

miło mi, że tutaj jesteś.

Mam aparat, a nawet dwa! Fotografuję już blisko od ponad 10 lat, skończyłam szkołę fotograficzną no i od ponad 3 lat prowadzę swoje studio fotograficzne oraz jestem współwłaścicielką marki CapturedSoulmatesZaczynając od pasji, przechodząc przez techniczne strony aparatu, aż po łączenie tego co kocham robić w życiu najbardziej, z pracą! Można by powiedzieć, że jestem jedną z tych nielicznych osób, którym udało się zrealizować marzenie swoich nastoletnich lat, ciągle je kontynuując. 

Zdecydowanie jestem duszą podróżnika. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca. Zachwycać się nad każdym wschodem i zachodem słońca (jak banalnie może to nie brzmieć – tak kocham zachody słońca!) . Zdarza się też, że się wzruszam. Staram się doceniać każdą chwilę życia i wyciskać z niego jak najwięcej potrafię. Kocham naturalne, pełne miłości i emocji kadry. Staram się rozluźnić atmosferę do maksimum, tak byście mogli poczuć się swobodnie, jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm. Rozmawiam, słucham i daję z siebie 200%. Do każdej osoby lub pary podchodzę indywidualnie. Chcę abyście poczuli się wyjątkowo a zdjęcia były pełne uśmiechu i szczerości. Wiele jestem w stanie poświęcić dla tego jednego, best of the best ujęcia, które musi być zawsze, podczas każdej sesji – taka wisienka na torcie. Dlatego też często zdarza się, że robię głupie rzeczy, ale dla efektów – WARTO!

Prywatnie… Właścicielka najukochańszego amstaffa <3 Podróże – te małe i duże! Mogłabym przeznaczyć na nie każdą zarobioną złotówkę. Nie przywiązuję dużej wagi do rzeczy materialnych. Przeżycia i emocje, które towarzyszą mi podczas wyjazdów, są o wiele więcej warte niż markowe ciuchy czy willa z basenem. Eliminuję ze swojego słownika słowo – niemożliwe! Wszystko się da, trzeba tylko w to uwierzyć 😉

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam. Chętnie zaproszę Cię do mojego studia na kawkę i fajne zdjęcia! Chętnie również wybiorę się z Wami w ciekawe miejsca – nie tylko w Polsce!

Przewiń do góry