Warsztay fotograficzne

lifestylowe warsztaty fotograficzne

PRACA Z PARĄ | PORTRET | OBRÓBKA

Dlaczego warsztaty u mnie?

Od ponad 4 lat prowadzę swoją działalność fotograficzną a fotografuję już od ponad 10 lat! Ciągle się szkolę u najlepszych fotografów między innymi u Pieczko Pietras czy Bubusława Górny. W 2019 ukończyłam szkołę fotograficzną w Katowicach. Wiedzę i doświadczenie o fotografii zbieram już od ponad 10 lat i od niedawna postanowiłam dzielić się tą wiedzą z Wami.

Zajmuję się fotografią głównie portretową i reportażową. Uwielbiam ciepłe i pełne klimatu zdjęcia. Najważniejszą rolę odgrywają emocje, które staram się chwytać w wizjerze mojego aparatu. Jestem współwłaścicielką marki CapturedSoulmates – fotografia ślubna.

PODCZAS WARSZTATÓW POKAŻĘ CI:

– pracę z klientem (jak dobrze poprowadzić sesję od A do Z),
– skąd brać pomysły na „pozy” (gdy pustka w głowie :P),
– jak osiągam kadry pełne emocji i naturalności,
– jak pracuję z naturalnym światłem i światłem stałym,
– jak ustawiam parametry w aparacie,
– w jaki sposób selekcjonuję zdjęcia (LR i PS) jak je retuszuję,
– jak pozyskiwać pierwszych klientów,
– jak wycenić swoją pracę

DLA KOGO?

Są to warsztaty dla początkujących fotografów, którzy zaczynają swoją przygodę z fotografią, chcą otworzyć swój mały fotograficzny biznes oraz chcą postawić kolejny krok w obróbce graficznej zdjęć i zdobywaniu klienta.

Jeśli… chcesz robić naturalne, pełne emocji fotografie w domowych warunkach i mój styl fotografowania jest Ci bliski, brakuje Ci doświadczenia, a pomysły na rodzinne kadry kończą Ci się podczas sesji to te warsztaty SĄ DLA CIEBIE!

CO OTRZYMASZ?

– Indywidualna konsultacja Twojego dotychczasowego portfolio
– Lifestylowa sesja zdjęciowa w moim studio
– Wspólna selekcja i postprodukcja zdjęć
– Certyfikat dla uczestnika ukończenia warsztatów fotograficznych
– Kawkę, napoje, słodki poczęstunek oraz obiad 🙂
– Konsultacje po szkoleniu w celu weryfikacji Waszej pracy

 

Zobaczcie co działo się na ostatnich warsztatach!

WIEDZA DOŚWIADCZENIE

Za każdym razem daje z siebie 1000% – obojętnie czy jest to sesja, reportaż czy warsztaty. Chcę aby każda osoba, korzystająca z moich usług czuła się spełniona. Chcę aby młodzi fotografowie, wkraczający na już i tak zapełniony rynek, mogli robić lepsze zdjęcia, poszerzając przy tym swoje portfolio. Uwielbiam patrzeć na efekty mojej pracy jednocześnie widząc jak kursantki przełamują swoją barierę przy prowadzeniu sesji, ucząc się przewodnictwa i rozmowy z potencjalnie przyszłym klientem. 

PRAKTYKA KREATYWNOŚĆ

Teoria teorią ale trzeba też doświadczyć warsztat na własnej skórze, dlatego u mnie nie na warsztatach nie ma nudy i ani jednej straconej sekundy! No dobra może w przerwie na szamkę 😛 

Aby poznać dokładną ofertę warsztatów indywidualnych napisz do mnie jaka konkretnie dziedzina fotografii Cię interesuje i w czym chcesz się wyszkolić. 

Masz jakieś pytania? Śmiało!

Przewiń do góry